Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Ziemia Dębicka – trochę się pochwalimy … Blisko 100 000 osób odwiedziło nas w ubiegłym tygodniu! Dziękujemy!

Dziś rano przeglądając nasz profil na FB natknęliśmy się na taki komunikat. Informuje on nas, że posty zamieszczone na ziemiadebicka.pl   dotarły do 97.9 K i uzyskały 15,4 K aktywności w tym tygodniu. Jako, że na tajemnicach FB znamy się słabo informacja ta nas mocno zaintrygowała, a zwłaszcza skrót „K”. Podejrzewamy, że symbolizuje on liczbę „tysiąc”  (w potocznym języku „kafel” często oznacza tysiąc, więc może o to chodzi) co mogło by znaczyć, że posty, czyli w naszym rozumieniu artykuły. zamieszczone na profilu Ziemia Dębicka dotarły do 97 900 osób w minionym tygodniu a 15 400 osób sprowokowały do aktywności czyli,  jak przypuszczamy do zalajkowania, skomentowania bądź też innej reakcji. Jeśli to prawda, to przysłowiowe nogi uginają nam się w kolanach. Znaczy to mniej więcej tyle, że artykuły zamieszczane na naszym portalu docierają do prawie każdego mieszkańca naszego powiatu a grono naszych Czytelników wynosi blisko 100 tysięcy osób. Liczba mieszkańców powiatu wynosi, wg danych GUS z 2016 roku 135 336 osób. Jeżeli odjąć od tego najmłodszych, który nie mają jeszcze konta na FB to wynika, z tego praktycznie każdy mieszkaniec naszego powiatu w minionym tygodniu zajrzał na nasz portal. A wiemy, że zdecydowana większość z nich od wizyty na Ziemi Dębickiej zaczyna dzień i tak samo go kończy.

Bardzo Wam wszyscy drodzy nasi Czytelnicy dziękujemy! Za Waszą obecność, dobre słowa i życzliwość! Serdecznie Was wszystkich pozdrawiamy i nieustająco zapraszamy do odwiedzin Ziemi Dębickiej.

Redakcja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.