Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Renowacja XIX wiecznego fortepianu dla DK „Śnieżka”

Pochodzący z końca XIX wieku fortepian marki K.K. PRIV S. Luner in Wien Pianoforte Fabrik – dar Szkoły Podstawowej nr 12 im. Armii Krajowej w Dębicy wpisany aktualnie do inwentarza muzeum ma zostać poddany renowacji. Miasto Dębica zaprosiło zainteresowanych do złożenia ofert na wykonanie renowacji. Po generalnym remoncie liczący ponad 120 lat instrument zostanie przekazany do remontowanego aktualnie Domu Kultury „Śnieżka”.

Generalny remont instrumentu ma obejmować m.in. prace stolarsko – konserwatorskie (obudowa,mechanizm mosteczkowy, klawiatura, dzwięcznica,urządzenie pedałowe) oraz transport fortepianu wraz ze wszystkimi opłatami do miejsca naprawy oraz z powrotem po naprawie.
Termin wykonania zlecenia renowacji fortepianu został wyznaczony na koniec marca 2019 roku. Otwarcie ofert dla tego zlecenia ma nastąpić jutro, 27 sierpnia.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.