Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Wypadek na obwodnicy

Dzisiaj przed godziną 18.00 na ul. Lwowskiej (obwodnica) na  wysokości  skrzyżowania z ulicą Partyzantów doszło do zderzenia samochodów osobowych. Przez kilkadziesiąt minut droga w obie strony była zablokowana. Na miejsce przybyły służby: policja, straż pożarna oraz karetka pogotowia. Po godzinie 19.15 uruchomiono ruch wahadłowy, a samochody zostały odholowane.

Zdjęcia dzięki uprzejmości naszej Czytelniczki Pani Pauliny.

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.