Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Jak przekuć porażkę w sukces, czyli konferencja „Droga do pewności siebie” w Dębicy

Czy można przekuć porażkę na sukces ? Czy pozytywne nastawienie jest receptą na sukces ? Jak wykonać perfekcyjnie makijaż wieczorowy ? Odpowiedzi na te i inne pytania czekały na uczestniczki pierwszej w Dębicy coachingowej konferencji „Droga do pewności siebie”, która dzisiaj odbyła się w Hotelu Gold w Dębicy. Frekwencja – ponad 200 przybyłych pań dowodzi, jak dębiczankom potrzebne są tego typu spotkania.

„Sukces zorganizowanego 21 września Międzynarodowego Dnia Urody utwierdził mnie w przekonaniu, że jest duża potrzeba organizacji takich eventów dla pań w Dębicy. Podczas Dnia Urody uczestniczki miały okazję skorzystania z szeregu porad i zabiegów urodowych oraz zaczerpnięcia wiedzy z zakresu zdrowia, jak również skorzystania z konsultacji u specjalistów z tego zakresu. Dzisiaj natomiast pokazałyśmy paniom jak budować swoją pewność siebie, jak przekuć porażkę w sukces i jak zadbać o siebie także w aspekcie wizerunkowym. Frekwencja na dzisiejszej konferencji i kolejki do naszych specjalistek świadczą o tym, że dębiczanki bardzo interesuje ich rozwój osobisty i kwestie zdrowotno-urodowe ” – mówi Lucyna Samborska, farmaceutka, właścicielka apteki „Melisa” w Dębicy i organizatorka przedsięwzięcia.

Podobnie jak w przypadku Dnia Urody podczas konferencji „Droga do pewności siebie” panie miały okazję wysłuchać szeregu tematycznych wykładów poświęconych budowaniu pewności siebie, swojego wizerunku oraz dbania o swoją urodę.
Dr n. farm Lucyna Samborska przedstawiła wykład „Czy można przekuć porażkę w sukces” podczas którego zwróciła uwagę na fakt, że nawet z kryzysowych sytuacji można wynieść dla siebie coś pozytywnego i takie sytuacje mogą być początkiem czegoś nowego i dobrego. Przykłady Marilyn  Monroe, Henrego Forda, Joanne K. Rowling, Thomasa Alva Edisona czy Ingvara Kamprada twórcy Ikei pokazują jak niejednokrotnie droga usłana porażkami kończy się wielkim sukcesem.
O programach przeciwstarzeniowych, medycynie estetycznej, nowoczesnych technologiach w ogólnej dbałości o ciało i zdrowie opowiedziała zgromadzonym dyrektor Instytutu IP Clinic Edyta Dedek, natomiast wykład „Jak nie zwariować w dobie zmieniającej się mody” – zaprezentowała stylistka wizerunku Sofi Socha, która podczas wrześniowego Dnia Urody przeżywała prawdziwe oblężenie – tak wiele pań chciało skorzystać z jej porad wizerunkowych.
Ponadto podczas dzisiejszego wieczoru uczestniczki miały okazję wysłuchać wykładów dotyczących pozytywnego nastawienia które jest podstawą sukcesu oraz porad dotyczących makijażu wieczorowego w wykonaniu wizażystki Marty Kwolek. Były też porady specjalistów, dermokonsultacje z Mincer Pharma- eksperta w tworzeniu kosmetyków aptecznych oraz bezpłatne porady kosmetyczne w wykonaniu kosmetologa.
Duża dawka wiedzy o budowaniu swojej siły i kreowaniu wizerunku to nie wszystkie atrakcje dzisiejszego wieczoru. Wszystkie zarejestrowane na dzisiejszą konferencję panie miały okazję wziąć udział w licznych loteriach i konkurach z nagrodami.

https://www.facebook.com/ziemiadebicka/videos/278270356129971/

Swoje produkty i usługi w loteriach i konkursach zaoferowały m.in.
– IP Cliniq – Instytut Piękna (Zabieg Abrahydri- Zabieg na twarz, Fotoodmładzanie dłoni- Laser Fotona, Zabieg Endermologia – Zabieg na twarz, Infuzja tlenowa (twarz szyja ,dekolt)
– Firma Forever Living Products – Aloesowy punkt zdrowia i urody Forever
– Dariusz Tyrpin (plenerowa sesja zdjęciowa, poprzedzona profesjonalnym makijażem)
– Hotel Wellness & SPA Nowy Dwór (vouchery na: nielimitowane wejście na strefę wellness dla 2 osób – obejmuje korzystanie z basenu, jacuzzi, salki fitness, strefy sześciu saun, strefy schładzania)
– Firma Tiande.pl – darmowa pielęgnacja SPA na dłonie -dla każdej z uczestniczek konferencji
-AUTO-RES dealer Fiat, Alfa Romeo i Hyundai – Fiat 500 na weekend z pełnym bakiem paliwa
-Pasja Smaku Catering – 3 bony podarunkowe do wykorzystania przez 5 dni na dietetyczny zestaw cateringowy o kaloryczności ustalonej przez dietetyka
– Stoisko PogoJar – nagrody niespoodzianki
– Salon Kosmetyczny „EVA” – 5 voucherów na manicure hybrydowy oraz 5 voucherów na zabieg bankietowy

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.