Previous
Next
Previous
Next

Jerzy Urjasz przedstawił swój pomysł na miasto i gminę Pilzno

Kandydat na burmistrza Jerzy Urjasz wczoraj przedstawił zarysy swojego programu wyborczego. Mowa w nim o żłobku w Pilźnie, większej ilości miejsc w przedszkolach oraz kompleksowym zagospodarowaniu zalewu w Strzegocicach. Zobaczy jego wypowiedź w relacji filmowej, która została zamieszczona na profilu FB PiS miasta i gminy Pilzno.

 

https://www.facebook.com/299635403957392/videos/2206326299400245/?modal=admin_todo_tour

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.