Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Krzysztof Moskal: Popieram jako kandydata na wójta gminy Żyraków Krzysztofa Tylca i nie zamierzam ubiegać się o stanowisko wicewójta

Moskal popiera Tylca ale nie zamierza ubiegać się o stanowisko wicewójta gminy Żyraków

Były wójt gminy Żyraków Krzysztof Moskal oficjalnie poparł w II turze Krzysztofa Tylca, ale zaprzecza jakoby miał zamiar zostać w razie jego wygranej zastępcą wójta. – Uważam, że Krzysztof Tylec ma świetny program i ma ogromną szansę aby go zrealizować  i dlatego ma moje pełne poparcie. Nie mam zamiaru też ubiegać się o stanowisko jego zastępcy. Myślę, że ma on własną drużynę złożoną z grona świetnych ludzi, którzy pomogą mu osiągnąć jego cele przedstawione w programie wyborczym. Moje poparcie dla niego wynika z troski o dobro naszej Małej Ojczyzny. Nie widzę dobrej przyszłości dla gminy jeśli kolejną kadencję sprawowałaby władzę obecna ekipa – powiedział w rozmowie telefonicznej z naszym portalem Krzysztof Moskal. Dlatego dementuję pogłoski jakobym za poparcie miał otrzymać stanowisko wicewójta w gminie Żyraków. To kłamstwo.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.