Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Krzysztof Tylec: Nie rozumiem czemu przed moim spotkaniem w Zasowie zniknęły krzesła z sali. Wcześniej były.

-Dwa tygodnie temu podczas spotkania zorganizowanego przez wójta Marka Rączkę w sali w Zasowie były krzesła i stoły. Każdy miał na czym usiąść. Dziwnym trafem przed moim spotkaniem z mieszkańcami wsi zniknęły one z sali, co uniemożliwiło mi spotkanie z moimi potencjalnymi wyborcami. A pan wójt usiłuje winą obarczać Zofię Ryczek, osobę która jest członkiem mojej drużyny, że niby ona jest winna, że w sali  nie było stołów i krzeseł. Moim zdaniem to nieczysta gra.  Dziś w Woli Wielkiej sala na spotkanie z mieszkańcami wszystko było przygotowane perfekcyjnie. Nie rozumiem, czemu akurat w Zasowie tak bardzo bano się mojego spotkania z mieszkańcami – powiedział w rozmowie telefonicznej z nami Krzysztof Tylec komentując treść pisma opublikowanego na Ziemi Dębickiej, nadesłanego przez wójta Marka Rączki. Czy bano się krzywego chodnika przed szkołą w Zasowie czy braku chodników przy drodze we wsi. Mam nadzieję, że ludzie mają swój rozum i dostrzegą drugie dno tej sprawy.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.