Previous slide
Next slide

Marsz Wszystkich Świętych przeszedł ulicami Dębicy – FOTOREPORTAŻ

Pierwszy w historii miasta Marsz Wszystkich Świętych przeszedł dziś ulicami Dębicy. To pomysł Sióstr Służebniczek Dębickich które specjalnie na ten wieczór sprowadziły relikwie wielu świętych między innymi św. Jana Pawła II, św. Maksymiliana Kolbego czy błogosławionej Karoliny Kózkówny. Trasa marszu prowadziła z kościoła św. Jadwigi do klasztoru Sióstr przy ul. Krakowskiej.

 

 

https://www.facebook.com/ziemiadebicka/videos/456597351531296/

 

 

 

 

https://www.facebook.com/ziemiadebicka/videos/1981058355526679/

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.