Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Potrącił dwie kobiety na przejściu dla pieszych

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w Dębicy na ulicy Sobieskiego. Kierujący seatem potrącił dwie kobiety przechodzące przez przejście dla pieszych. Ranne mieszkanki Dębicy trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz.18.20, na ulicy Sobieskiego w Dębicy. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący seatem ibizą potrącił znajdujące się na przejściu dla pieszych dwie kobiety. Ranne, 35-letnie mieszkanki Dębicy, zostały przewiezione do dębickiego szpitala na badania.

Kierujący seatem, 31-letni mieszkaniec Kleci, nie ucierpiał w zdarzeniu. Policjanci poddali kierowcę badaniu alkomatem, mężczyzna był trzeźwy. Funkcjonariusze pracujący na miejscu wypadku sporządzili dokumentację pozwalającą na dokładne wyjaśnienie okoliczności zdarzenia.

Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.