Previous
Next
Previous
Next

Spektakl: „Mayday 2”

Teatr Plejada zaprasza do Domu Kultury i Kina „Kosmos” na spektakl „Mayday 2” brytyjskiego mistrza farsy Raya Cooneya, w przekładzie Elżbiety Woźniak i reżyserii Piotra Męderaka.

Niebezpieczna maskarada bigamisty, który pragnąc ratować obydwa małżeństwa, doprowadza swoje dzieci, żony i przyjaciela na skraj nerwowej wytrzymałości. Internet w służbie prawdy. Pościg, pogoń i telefoniczna galopada. Wszystko to kończy się wyczerpaniem sił psychofizycznych winowajcy.

Autor – Ray Cooney

Tytuł oryginalny – Cought in the net

Przekład – Elżbieta Woźniak

Gatunek – Farsa

Reżyseria, scenografia – Piotr Męderak

Obsada:

Vicki Smith – Magda Szczepanek, Gabriela Wywrocka

Gavin Smith – Maciej Baka

Barbara Smith – Anna Dzierża

Mary Smith – Elżbieta Wieciech

John Smith – Piotr Męderak

Stanley Gardner – Wojciech Michno

Tata – Grzegorz Juras

22 listopada 2018

Godz. 19.00
DKiK Kosmos

Bilety: 65 zł

zakup / rezerwacja

www.plejada.org.pl, tel. 515 104 483, e-mail: bilety@plejada.org

oraz w kasie MOK

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.