Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Zapraszamy na weekend wspomnień- Kto rozpoznaje czas i miejsce?

Dzięki Panu Pawłowi Miłoszowi dotarła do naszej ogromna porcja archiwalnych zdjęć Dębicy i okolicznych miejscowości. Mają one niesamowity klimat i z pewnością przywołają niejedno wspomnienie. Będziemy na naszych łamach publikować je przez cały nadchodzący weekend. Zapraszamy do dyskusji na nasz profil FB. Panu Pawłowi Miłoszowi serdecznie dziękujemy za przesłane fotografie.

Kto rozpoznaje czas i miejsce gdzie zrobiono to zdjęcie?

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.