Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Zimowa edycja Śnieżka Cup zakończona

Dobiegła końca kolejna odsłona turnieju Śnieżka Winter Cup, organizowanego przez Szkółkę Piłkarską Igloopol Dębica przy wsparciu sponsora głównego – FFiL Śnieżka SA. Tym razem zawody zgromadziły ponad 500 uczestników.

Mecze rozgrywano przez 3 grudniowe weekendy na terenie hali LKS Igloopol w Dębicy, przy ul. Sportowej. Zimowa aura nie ochłodziła zapału i woli walki młodych pasjonatów piłki nożnej. Rywalizację zaczęli mali sportowcy z rocznika 2011, a w późniejszych dniach do turnieju dołączyli ich koledzy. W rozgrywkach brały udział drużyny z takich miejscowości jak Krosno, Radomyśl, Tarnów, Mielec, Jasło, Pustków, Dębica, Czarna, Ropczyce, Pilzno, Kolbuszowa, Pustynia, Przecław czy Chorzelów.

Poniżej prezentujemy końcową klasyfikację turnieju Śnieżka Winter Cup:

ROCZNIK 2012🏆
1. MULKS Pustynia
2. AP Jasło
3. KAP Bardomed Krosno

ROCZNIK 2011🏆
1. Tarnovia Tarnów
2. LKS Igloopol Dębica
3. Orlik Nowa Dęba

ROCZNIK 2010🏆
1. SMS Mielec
2. LKS Igloopol Dębica I
3. MULKS Pustynia

ROCZNIK 2009🏆
1. LKS Igloopol Dębica I
2. PN Mielec
3. PAMP Radomyśl

ROCZNIK 2008🏆
1. LKS Igloopol Dębica I
2. Kolbuszowianka Kolbuszowa
3. PN Mielec

ROCZNIK 2007 🏆
1. TEAM Przecław
2. Westovia Tarnów
3. Brzostowianka Brzostek

Turniej, jak co roku, zgromadził nie tylko utalentowanych piłkarzy, ale też ich najwierniejszych kibiców, którzy z zapartym tchem śledzili mecze. Śnieżka Winter Cup nie tylko promuje aktywność fizyczną i zdrowy tryb życia wśród najmłodszych, lecz również uczy zasad gry fair play i jest doskonałą okazją do przetestowania dziecięcych umiejętności.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.