Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Certyfikat Wiarygodna Firma dla Wodociągów Dębickich po raz dziesiąty!

Wodociągi Dębickie po raz dziesiąty otrzymały Certyfikat Wiarygodna Firma Województwa Podkarpackiego. Certyfikat, nadawany przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Rzeszowie, dedykowany jest firmom , które wyróżniają się transparentnością, wiarygodnością i rzetelnością. Uzyskanie certyfikatu jest dla nas wzmocnieniem pozytywnego wizerunku naszej firmy oraz wyróżnieniu spośród innych firm regionu a także aktualną informacją o naszej solidności, rzetelności i wypłacalności. Certyfikat odebraliśmy na uroczystej gali w dniu 12 grudnia 2018 roku z rąk Pani Ewy Draus Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego oraz Prezesa Izby Pana Mieczysława Łagowskiego.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.