Previous
Next
Previous
Next

Endorfina zaprasza na Pilates

Endrofina zaprasza na Pilates. To trening wzmacniający mięśnie bez ich nadmiernego rozbudowywania, mający na celu uelastycznienie ciała, odciążenie, zlikwidowanie dolegliwości bólowych (tych ze strony kręgosłupa przede wszystkim) oraz zwiększenie mobilności stawów. Pilates to wszechstronna forma aktywności fizycznej przeznaczona dla osób chcących poprawić ogólny stan zdrowia, zlikwidować napięcie i stres, poprawić wygląd sylwetki. Zajęcia składają się z serii średnio-dynamicznych ćwiczeń angażujących bardzo mocno głębokie mięśnie ciała podczas, których harmonijnie pracujemy z oddechem. Zajęcia poprowadzi Monika Mędrek – fizjoterapeuta i instruktor fitness w jednej osobie!

Serdecznie zapraszamy! Szczegóły na plakacie.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.