Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Orszak Trzech Króli – FOTOREPORTAŻ

Dzisiaj,6 stycznia w Święto Objawienia Pańskiego po raz szósty przeszedł ulicami Dębicy Orszak Trzech Króli,  któremu w tym roku przyświecało hasło: „Odnowi oblicze ziemi”.

Msza św., poprzedzająca wymarsz uczestników tych barwnych, ulicznych jasełek, rozpoczęła się w Kościele pw. Ducha Świętego w Dębicy o godz. 12.00. Po nabożeństwie orszak podążył ulicami: Chopina, Ks. Nosala, Sobieskiego do Rynku, gdzie Trzej Królowie ze swymi orszakami złożyli pokłon Świętej Rodzinie.

Fot.Starostwo Powiatowe w Dębicy

 

https://www.facebook.com/StowarzyszenieDobroc/videos/410008949541204/

Fot. Stowarzyszenie im. E. Bojanowskiego „Dobroć”

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.