Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Tikkurila Lododisco „Kraina Lodu” – ależ to była impreza!

Nowy Rok 2019 zagościł na dobre, a my wracamy wspomnieniami do ostatnich dni roku 2018. A jest co wspominać…!  28 grudnia na dębickim lodowisku odbyła się przedsylwestrowa edycja Tikkurila Lododisco. Gorące i energetyczne spotkanie – chociaż przygotowane w fantastycznej zimowej oprawie Krainy Lodu – przyciągnęło ponad 900 osób. A wszyscy „mieli tę moc”!

Pompowanie balonów na czas, „fruwające piórka”, czyli utrzymywanie piórka w powietrzu bez użycia rąk, czy najbardziej zapadające w pamięć wykonanie refrenu piosenki „Mam tę moc…” – to tylko niektóre z dodatkowych zabaw przygotowanych na ten piątkowy wieczór przez firmę Tikkurila. Doceniono także kreatywność i zaangażowanie osób, które swoją stylizacją najlepiej nawiązały do bajkowego klimatu lodowej krainy.
Dodatkowo, w trakcie zabawy odbył się pokaz freestylowy w wykonaniu dębickiej grupy Ice Crew oraz zaproszonych przez nią przedstawicieli zaprzyjaźnionych ekip: Ice Skating Gliwice, Ice Freestyle Lublin, Ice Freestyle Katowice, Ice Freestyle Przemyśl, Ice Freestyler Kielce Official oraz Ice Family.
„To był ogrom mocy na dębickim lodowisku. Dziękuję każdej z ponad 900 osób biorących udział w wydarzeniu, za wspaniałą zabawę i bezpieczną jazdę. Dziękuję także firmie Tikkurila za piękną oprawę, ogromny wkład pracy i wielkie serce” – mówi Marta Pawełko, Dyrektor MOSiR w Dębicy.
„Chciałabym podkreślić niesamowitą energię tej edycji i podziękować za nią wszystkim uczestnikom. My przygotowujemy wydarzenie, oprawę, niespodzianki, konkursy itp., ale to głównie od uczestników zależą atmosfera i klimat samej zabawy” – komentuje Magdalena Olszewska, Kierownik ds. Komunikacji Korporacyjnej i PR firmy Tikkurila. „Już dziś zapraszam na kolejną odsłonę Tikkurila Lododisco, pt. „Pluszaki atakują ”, którą zaplanowaliśmy na rozpoczęcie ferii zimowych w województwie podkarpackim, tj. 8 lutego” – dodaje Magdalena Olszewska.

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.