Previous
Next
Previous
Next

101 szopek w Galerii MOK

W Galerii Sztuki Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy odbyła się uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień w XIII Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych. Konkurs jest organizowany przez Starostwo Powiatowe w Dębicy oraz Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy.

Jury w składzie: ks. Piotr Grzanka, proboszcz parafii p.w. NSPJ w Dębicy-Latoszynie, Ryszard Kucab, kierownik Galerii Sztuki MOK, Mariola Zając i Magdalena Daniek, pracownice Galerii Sztuki MOK w Dębicy, Katarzyna Rokosz, dyrektor Wydziału Kultury, Turystyki, Sportu i Promocji Starostwa Powiatowego w Dębicy i Agnieszka Mądro, pracownica tego wydziału dokonało oceny 101 szopek bożonarodzeniowych przekazanych na etap powiatowy konkursu.

W kategorii I (uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów) jury podzieliło nagrody w sposób następujący: I miejsce – Milena Ozga (SP nr 12 w Dębicy) oraz Martyna Czochara (PSP w Machowej), II miejsce – Bartosz Surman (SP w Górze Motycznej) i Oliwia Krzywińska (SP w Gorzejowej), III miejsce – Michał Poświat (SP nr 3 w Dębicy) i Marcin Ząbik (SP w Januszkowicach). Wyróżnienia otrzymali: Jagoda Jamróz (SP nr 10 w Dębicy), Małgorzata Pruchnik (SP nr 2 w Dębicy), Aleksandra Jezuit (SP nr 3 w Dębicy), Patrycja Kaczka (SP nr 1 w Jodłowej), Jakub Kolak (PSP w Jaźwinach), Wiktor Dykas (PSP w Jaźwinach), Joanna Baran (PSP w Starej Jastrząbce), Anna Głowacz (PSP w Starej Jastrząbce), Emilia Klucznik (SP w Łękach Górnych), Joanna Tylec (ZS w Żyrakowie), Julia Zawojowska (ZS w Żyrakowie).

W kategoria II (osoby niepełnosprawne): I miejsce – Anita Małozięć, Agata Podgórska, Damian Stachowicz (Warsztaty Terapii Zajęciowej w Dębicy), II miejsce – Dawid Kliś, Weronika Czerepak, Aneta Wołowiec, Piotr Świątek, Bernadetta Różańska (Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy) i Wojciech Baran, Artur Romański, Maja Szczepańska (ZSS w Dębicy), III miejsce – Karolina Andreeva, Robert Płoch, Mateusz Krawiec (ZSS w Dębicy) i Justyna Zając (WTZ w Brzostku). Wyróżnienia otrzymali: Konrad Pitak, Paulina Smołucha, Zuzanna Maduzia (ZSS w Dębicy), Bartłomiej Puzon, Mateusz Kontrabecki, Patrycja Wnęk, Sylwia Wojtuła (ZSS w Dębicy), Fabian Hołowicki, Krzysztof Kalina (ZS w Nawsiu Brzosteckim).

W kategorii III (szopka rodzinna): I miejsce – Bartosz i Michał Pyrchla (Dębica) i Nadia Kardyś i tata Mirosław (Dębica), II miejsce – Paulina i Rafał Wojnarowscy (Pilzno) i Antoni, Katarzyna i Marcin Radzik (Dębica), III miejsce – Gabriela Reczek z mamą (Jaźwiny) i Izabela i Anna Hajdon z rodzicami (Góra Motyczna). Wyróżnienia: Wiktoria Kwiatek (Dębica), Dawid Sroka i mama Agata (Dębica), Monika i Aneta Szpak (Jodłowa), Krystian i Kacper Nawracaj (Strzegocice), Wiktoria i Mateusz Kita (Brzostek), Szymon i Kazimierz Papiernik (Słotowa), Marta Stachura z mamą (Stara Jastrząbka), Jakub Szymaszek z dziadkami Elżbietą i Emilem (Dębica), Emilia Litwa z mamą Ritą (Dębica), Świetlica Wiejska w Bobrowej Woli.

źródło: MOK Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.