Previous
Next
Previous
Next

„Igloopolanie” dla Błażeja

 9 marca Zespół Pieśni i Tańca „Igloopolanie” wystąpi na scenie Domu Kultury „Mors” w koncercie charytatywnym dedykowanym Błażejowi Ciurkotowi, 9-latkowi choremu na medulloblastomię – rdzeniaka. Błażej, którego starsze rodzeństwo od lat tańczy w „Igloopolanach”, wymaga nieustannego leczenia i rehabilitacji, zarówno fizycznej, jak i logopedycznej.
Błażej Ciurkot to pogodny, niezwykle utalentowany młody chłopiec, który pokochał grę w piłkę oraz matematykę. Starsze rodzeństwo Błażeja od 10 lat tańczy w Zespole Pieśni i Tańca „Igloopolanie”, a dziadek przez wiele lat był członkiem Kapeli „Igloopolan”. Niespodziewanie przed 9-tymi urodzinami ciężka choroba – medulloblastomia – rdzeniak – w czwartym, najwyższym stopniu złośliwości, uniemożliwiła kontynuowanie jego hobby oraz nauki w ulubionej szkole i klasie. Chłopiec przeszedł bardzo ciężką operację usuwania guza. Niestety typ nowotworu uniemożliwia jego całkowite wycięcie, dlatego Błażej musiał jeszcze dzielnie znieść chemioterapię i radioterapię, a obecnie codziennie walczy z chorobą – leczy się, rehabilituje i wierzy, że jeszcze wróci do realizowania swoich pasji.

9 marca 2019

godz. 17.00

DK Mors

Cegiełki-wejściówki: 20 zł i 10 zł.

Podczas koncertu wystawione będą także puszki na dobrowolne datki.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.