Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Msza Św. w intencji Ś. P. Wiesława Kania dziś w Zawadzie o godzinie 17.00

„Dzisiaj o godzinie 17:00 w Sanktuarium Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Zawadzie odbędzie się Msza Święta za Ś.P. Wiesława Kania – Dyrektor Wydziału Architektury i Budownictwa Starostwa Powiatowego w Dębicy, osoba społecznie zaangażowana w rozwój Gminy Dębica. Liczymy na udział w nabożeństwie i modlitwę za naszego przyjaciela” – pisze zapraszając do modlitwy za Zmarłego na stronie internetowej Gminy Dębica wójt Stanisław Rokosz.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.