Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Uwaga! W lasach między Żdżarami a Wałkami spotkano niedźwiedzia!

Dziś wieczorem w lasach między Żdżarami a Wałkami spotkano niedźwiedzia. Fot. Pixabay

-Dziś w lesie pomiędzy Wałkami a Żdżarami napotkano niedźwiedzia – informują zaprzyjaźnieni z naszą redakcją myśliwi. Zwierzę stało obok drogi i był bardzo dobrze widoczne w świetle reflektorów samochodu. Na tych terenach nie było tych zwierząt ponad trzydzieści lat!

Do tej pory niedźwiedzie przebywały głównie z Bieszczadach, Beskidzie Niskim czy Tatrach. Nasze rejony były miejscem gdzie ich nie widziano długie lata. Miś był widziany dziś wieczorem około godziny 18.30.  Apelujemy aby w razie spotkania z niedźwiedziem zachować szczególną ostrożność. Niedźwiedź to dzikie i niebezpieczne zwierze.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.