Previous
Next
Previous
Next

„Bóg, ja i moja choroba” – cykl wykładów z psychoonkologii

Bóg, ja i moja choroba” – pod takim hasłem Centrum Edukacyjne Kana w Dębicy organizuje cykl wykładów otwartych z psychoonkologii. Wykłady adresowane są w szczególności do osób chorych na nowotwór, ich bliskich oraz wszystkich zainteresowanych tematyką. Pierwszy wykład odbędzie się 13 marca br. o godz. 17:00 w sali 25 budynku KANY. Wstęp wolny.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.