Previous
Next
Previous
Next

KONFERENCJA WARSZTATOWA „12 KROKÓW DO WOLNOŚCI”

25 lutego 2019 roku kadra Klubu Integracji Społecznej działającego  w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Dębicy i Centrum Integracji Społecznej w Dębicy wzięli udział w konferencji warsztatowej poświęconej tematyce uzależnień oraz praktycznym metodom pracy z osobami uzależnionymi i współuzależnionymi, organizowanej dzięki wspólnej inicjatywie CIS w Krośnie, MOPR w Krośnie, MOPS w Sanoku oraz GOPS w Iwoniczu – Zdroju.

Konferencja prowadzona była przez trenera terapii uzależnień, dziennikarza radiowego i telewizyjnego –  Rafała Porzezińskiego i odbyła się w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Krośnie pn. „12 kroków do wolności”.

Pan Rafał od 1992 r. pracuje w licznych polskich rozgłośniach radiowych, a w latach 2016 – 2018 był dyrektorem i redaktorem naczelnym Pierwszego Programu Polskiego Radia. Autor wielu cykli radiowych, wydawca programów publicystycznych oraz producent programów „Postacie”, „Ocaleni” i „Koniec Końców”. Od stycznia 2014 na antenie Telewizji Republika prowadził program pt. „12-ty Krok”, poświęcony walce z uzależnieniami, natomiast od marca 2018 roku na antenie Pierwszego Programu Telewizji Polskiej prowadzi społeczny talk-show pt. „Ocaleni”, poświęcony walce z uzależnieniami. Wydawca  i współautor pierwszego wydanego w Polsce wydawnictwa audio na temat programu 12 kroków pt. „12 kroków do wolności nie tylko dla chrześcijan”. Autor książek „Wolny człowiek” oraz „Tajemnica tajemnic”.

Konferencja dedykowana była szczególnie pracownikom centrów i klubów integracji społecznej, pracownikom socjalnym, asystentom rodzin z ośrodków pomocy społecznej. Celem konferencji było podwyższenie kompetencji pomocnych w zrozumieniu problemowych zachowań osób uzależnionych i współuzależnionych. Jak również miała na celu pomóc nam lepiej zrozumieć tych, którym mamy pomagać.

Źródło: MOPS Dębica

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.