Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Trwa X Raut Niepodległościowy w DK Mors

Dzisiaj, 9 listopada o godz. 17.00 w DK Mors rozpoczął się jubileuszowy, X Raut Niepodległościowy, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Wspólnota Ziemi Dębickiej. Podczas rautu nastąpiło podsumowanie wyników konkursu dla dzieci i młodzieży “Niepodległość jest z nas” oraz wręczone zostały „Nagrody Sapere Aude” za najlepszą pracę dyplomową związaną z ziemia dębicką.

Uroczystość, którą poprowadzili Aleksandra Małozięć i Jan Borek rozpoczęła się od występu zespołu „Igloopolanie” i wręczenia nagród od członków Stowarzyszenia i Burmistrza Miasta Dębicy Stefanowi Bieszczadowi, prezesowi Stowarzyszenia Wspólnota Ziemi Dębickiej.

https://www.facebook.com/ziemiadebicka/videos/2682759218443165/

https://www.facebook.com/ziemiadebicka/videos/2769782743071753/

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.