Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Świąteczna Paczka dla Domu Dziecka „Hanka” w Dębicy. Każdy może się przyłączyć

Jeszcze przez najbliższych 18 dni można włączyć się w zbiórkę funduszy na świąteczne paczki dla podopiecznych Domu Dziecka „Hanka” w Dębicy. Organizatorzy zbiórki: Kacper Grzesiakowski i Kamil Lisak, młodzi mieszkańcy Kamiennicy Dolnej serdecznie zapraszają wszystkich do włączenia się w akcję.

„Okres świąteczny to czas prezentów i obdarowywania. Chciałbym dzięki swojej zbiórce którą organizuję wraz z moim kolegą Kamilem Lisakiem pomóc placówkom takim jak domy dziecka poprzez przekazanie im rzeczy najbardziej potrzebnych, codziennego użytku, by przez cały rok nie musieli się o nie martwić. Pamiętajmy, że każda złotówka ma wielkie znaczenie. Bardzo dziękuję za pomoc” – mówi Kacper Grzesiakowski z Kamienicy Dolnej, organizator zbiórki.

Jak informują organizatorzy po konsultacji z dyrektorem Domu Dziecka ustalili, że cała kwota ze zbiórki zostanie przeznaczona na zakup produktów codziennego użytku, dzięki czemu pieniądze, które w placówce miały zostać  przeznaczone na zakup tych produktów zostaną wykorzystane na zakup innych potrzebnych rzeczy dla dzieci np. ubrań. W planie jest także zorganizowanie dla dzieci wycieczki.

Każdy kto chciałby wesprzeć zrzutkę może wejść na stronę https://zrzutka.pl/vwzm63  i wpłacić datek.

 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.