Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

MOPS wznawia wydawanie Karty Seniora

Od 1 czerwca Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębicy wznowił wydawanie Karty Seniora. Wszyscy zainteresowani mogą składać wnioski o wydanie karty w Domu Seniora przy ul. Rzeszowskiej 15 codziennie w godzinach od 8:00 do 10:00 oraz od 13:30 do 15:00.

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy Zarządzeniem nr 38/2020 z dnia 25 maja 2020 r. w sprawie Realizacji zawieszonych zadań i wprowadzenia Procedur dotyczących funkcjonowania poszczególnych komórek organizacyjnych i placówek wsparcia dziennego w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Dębicy w czasie pandemii koronawirusa COVID-19, zarządził realizację zawieszonych zajęć. Jednocześnie opracowano Procedury w celu zapobiegania zakażeniom wirusem SARC-COV-2 w zakresie ogólnych warunków sanitarnych dla placówek pobytu dziennego Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy. Są one dostępne w w/w placówkach.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.