Previous
Next
Previous
Next

Aleksandra Gawlik z wyróżnieniem w konkursie o żołnierzach wyklętych

Aleksandra Gawlik Miło uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Zwierniku zdobyła zdobyła wyróżnienie w VII Międzynarodowym Konkursie Historycznym o Żołnierzach Wyklętych.
Przygotowany przez nią oraz jej koleżanki: Wiktorię, Darię i Martę film poświęcony był pamięci Heleny Motykówny ps. „Dziuńka”.

Jest to kolejny sukces uczniów tej szkoły. W V oraz VI edycji w/w konkursu zdobywali oni wysokie miejsca oraz wyróżnienia w kategoriach: film i komiks. Opiekunami uczniów były nauczycielki: p. Edyta Potok i p. Marzena Świerczek. Wyróżniony film można obejrzeć na kanale youtube:

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.