Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Baltazar Gąbka odnaleziony

W minioną sobotę o godzinie 11:00 w parku DK „Śnieżka” odbył się spektakl dla dzieci pt. „Podróże Baltazara Gąbki”. Teatr „Blaszany Bębenek” przedstawił dzieciom znaną, klasyczną historię, posługując się żartobliwymi odniesieniami do popkultury oraz angażując najmłodszych widzów w wiele zabaw, na końcu przekazując pouczające słowa przestrogi przed rozmową z obcymi osobami.

Wydarzenie, choć z drobnym opóźnieniem, spotkało się z dobrym odbiorem dzieci i ich rodziców, którzy licznie przybyli do parku, gdzie czekały już na nich wygodne leżaki, koce oraz krzesełka.

Następny spektakl odbędzie się 8 sierpnia, ponownie o godz. 11.00. Tym razem zaproponujemy Państwu przedstawienie Teatru Gry i Ludzie pt. „Mama bohatera”, opowiadające o relacji dziecka z rodzicem, jej granicach i cienkiej linii pomiędzy opiekuńczością a niezależnością dziecka. Spektakl realizowany będzie w planie żywym i lalkowym.

źródło: MOK

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.