Previous
Next
Previous
Next

Dwie długoletnie pracownice MOPS przeszły na emeryturę

Długoletnie pracownice Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy : Stanisława Drobot, kierownik Działu Świadczeń Rodzinnych oraz Barbara Zawalich, inspektor ds. BHP w lipcu przeszły na emeryturę. Obie panie, które podjęły decyzję o zakończeniu pracy zawodowej i przejściu na zasłużoną emeryturę uroczyście pożegnali dyrekcja i pracownicy dębickiego MOPS-u.

Podczas pożegnalnego spotkania dyrektor Miesjkiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy Małgorzata Kędzior podziękowała odchodzącym na emeryturę pracownicom za długoletnią i oddaną pracę podkreślając ich życzliwość i zaangażowanie w realizację celów oraz zadań pomocy społecznej.

„Pani Stanisława Drobot była jednym z organizatorów pomocy społecznej w naszym mieście. Nigdy nie bojąc się nowych wyzwań, zawsze gotowa do podejmowania działań mających na celu pomoc potrzebującym” – mówiła podczas spotkania Małgorzata Kędzior.

Oprócz życzeń odchodzące na emeryturę panie otrzymały od współpracowników podarunki, kwiaty oraz „Certyfikat Emeryta”, który w dębickim MOPS jest już tradycją.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.