Previous
Next
Previous
Next

Mieli na liczniku ponad 50 km/h więcej niż dopuszczają przepisy

Kierowca osobowego saaba oraz motocyklista z Dębicy przekroczyli dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym, obaj o 53 km/h. Mężczyźni stracili prawa jazdy. Dębiccy policjanci, za nadmierną prędkość, zatrzymali jeszcze prawa jazdy dwóm innym kierowcom. Funkcjonariusze apelują o rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

W sobotę, na terenie powiatu dębickiego, czterech kierowców straciło prawa jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym. Wśród nich był niechlubny rekordzista. 35-letni mieszkaniec Dębicy, który kierując motocyklem marki Triumph, jadąc ulicami Dębicy, przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o 53 km/h. W sobotę w Kamienicy Dolnej, policjanci zatrzymali prawo jazdy 57-letniemu mieszkańcowi Olkusza, mężczyzna jechał saabem 103 km/h. Kolejnym kierującym, który stracił uprawnienia do kierowania tego dnia, był 34-letni mieszkaniec Ujścia Gorlickiego. Mężczyzna w Jodłowej, w terenie zabudowanym, jechał bmw z prędkością 102 km/h. Następnym kierowcą, który stracił uprawnienia, był 32-letni mieszkaniec miejscowości Bieździedza, który w sobotę jechał przez Bielowy z prędkością 101 km/h. 

Kierującym zostały zatrzymane uprawnienia do kierowania, na najbliższe 3 miesiące.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.