Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Nie żyje motocyklista. Wypadek w Górze Motycznej

Dzisiaj po godz. 13.00 w miejscowości Góra Motyczna doszło do wypadku, w którym śmierć poniósł motocyklista.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący oplem zderzył się z VW, a następnie VW zderzył się z motocyklistą. Życia motocyklisty nie udało się uratować.

To trzeci wypadek śmiertelny na terenie powiatu dębickiego w czasie wakacji w którym zginęli motocykliści.

Przeczytaj także: Na sześć wypadków śmiertelnych na Podkarpaciu dwa miały miejsce na terenie powiatu dębickiego. Policyjna mapa wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym – WAKACJE 2020

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.