Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Otwarcie parku linowego w Pustkowie Osiedlu

W najbliższą sobotę ( 1.08.2020 r.) o godzinie 14:00 nastąpi oficjalne otwarcie Parku Linowego w Pustkowie-Osiedlu.

Budowa Parku Linowego to kolejny krok w celu zwiększenia atrakcyjności turystyczno-sportowej Gminy Dębica. Nowa inwestycja ma za zadanie jeszcze w większym stopniu zachęcić okolicznych mieszkańców oraz przyjezdnych do korzystania z istniejących już na terenie gminy obiektów turystyczno-sportowo-rekreacyjnych. Koszt budowy Parku Linowego wyniósł 202.406,00 zł, a środki na inwestycję pochodziły w całości z budżetu Gminy Dębica. Zarządcą Parku Linowego jest Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.