Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Przebudowa ul. Sienkiewicza na finiszu

Kilka dni temu rozpoczął się ostatni etap przebudowy ulicy Sienkiewicza. Obecnie trwają prace remontowe chodnika na długości około 120 mb, gdzie wymienione zostaną stare płytki na nową kostkę. Następnie planowane jest ułożenie nawierzchni asfaltowej na całej długości jezdni.

Inwestycja jest realizowana ze środków przeznaczonych na bieżące utrzymanie dróg na terenie Dębicy. Przebudowa ulicy Sienkiewicza ma na celu przede wszystkim zapewnienie płynności ruchu i bezpieczeństwa kierowców oraz pieszych, a także poprawienie estetyki osiedla.

źródło: UM Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.