Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Ś.P. Edward Brzostowski spoczął w rodzinnym grobowcu w Straszęcinie. Przypomina o nim skromna tablica pamiątkowa

Na grobowcu rodziny Brzostowskich, gdzie spoczywa ś.p. Edward Brzostowski zawisła skromna tablica kim za życia był zmarły. Były burmistrz Dębicy zmarł 1 maja 2020 roku. „Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych” – głosi jedno ze zdań umieszczonych na pamiątkowej tablicy.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.