Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Strażacy z OSP Pustynia wyruszyli na rowerową pielgrzymkę na Jasną Górę

Dzisiaj, 17 lipca 2020 roku o godzinie 7:00 druhny i druhowie z jednostki OSP Pustynia wyruszyli w II Rowerową Pielgrzymkę na Jasną Górę.

„Przed nimi do pokonania 235 km , które podzielili na 3 etapy. Pierwszy etap z Pustyni do Skowronna Górnego liczy 105 km, drugi ze Skowronna do Olsztyna to kolejne 105km. W ostatnim dniu do pokonania pozostanie im 25 km, a wyprawę zakończą wjazdem na Jasną Górę. Całą pielgrzymkę rozpoczęła uroczysta Msza Święta w intencji uczestników , która została odprawiona w Kościele parafialnym w Pustyni , za co bardzo dziękujemy Ks. Krzysztofowi Dudzie- proboszczowi Parafii Pustynia. W wyprawie uczestniczy 15 strażaków z naszej jednostki” – napisali na swojej stronie FB druhowie z OSP Pustynia.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.