Previous
Next
Previous
Next

„Tato, melduję wykonanie zadania ” – Memoriał im. Grzegorza Matyfiego

25 lipca na kortach tenisowych przy ul. Sportowej w Dębicy odbył się II Memoriał im. Grzegorza Matyfiego.

„Serdecznie dziękuję wszystkim zawodnikom, którzy uczcili pamięć mojego taty, uczestnicząc w turnieju. W takich momentach nie najważniejszy jest wynik lecz wspólne rozmowy, ciepła atmosfera i siła wspomnień, która dla wielu jest i będzie motorem napędowym w codziennym życiu.
Dziękuję wszystkim, którzy pamiętali o tym niezwykle ważnym a zarazem ciężkim dla mnie dniu i odwiedzili korty, oddając hołd tacie…nie zawiodłem się na Was, jesteście w moim sercu” – napisał na swoim FB po zakończeniu memoriału Michał Matyfi, syn Grzegorza.

Zwycięzcą zmagań został Michał Smoła, na drugim miejscu uplasował się Marcin Świątek, trzecią lokatę po półfinałowym pojedynku z Michałem Podrazikiem zdobył Piotr Staniec.

W turnieju pocieszenia zwyciężył Bartłomiej Drozd. Najmłodsi zawodnicy memoriału: Daniel Mikrut i Miłosz Rogus.

W memoriale wzięli udział:
Daniel Mikrut, Milosz Rogus, Jan Pleban, Tomasz Bielawski, Kazimierz Bujak, Marcin Granatowicz, Wiesław Gąsior

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.