Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

X Powiatowy Zjazd Kół Gospodyń Wiejskich Powiatu Dębickiego – ZDJĘCIA

Mszą św. w Sanktuarium Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Zawadzie rozpoczął się dzisiaj (26 lipca br.) X Powiatowy Zjazd Kół Gospodyń Wiejskich Powiatu Dębickiego. W jubileuszowym  spotkaniu udział wzięli przedstawiciele 31 kół. Po nabożeństwie gratulacje i podziękowania za upowszechnianie kultury oraz tradycji polskiej wsi złożyli im wspólnie Wicestarosta Powiatu Dębickiego Adam Pieniążek, Przewodniczący Rady PD Michał Maziarka oraz Radny Powiatowy Andrzej Reguła. Panowie wręczyli zebranym dyplomy i upominki.

źródło: Powiat Dębicki

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.