Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

23 zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu

Mamy 548 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia #koronawirus z województw:
śląskiego (191),
małopolskiego (76),
wielkopolskiego (72),
mazowieckiego (71),
pomorskiego (24),
podkarpackiego (23),
dolnośląskiego (16),
opolskiego (16),
łódzkiego (13),
kujawsko-pomorskiego (9),
lubuskiego (9),
podlaskiego (9),
lubelskiego (7),
warmińsko-mazurskiego (5),
zachodniopomorskiego (5),
świętokrzyskiego (2).

❗️ Z przykrością informujemy o śmierci 10 osób zakażonych koronawirusem (wiek-płeć, miejsce zgonu): 84-M, 82-K, 95-K, 90-M Kraków, 76-K, 92-K Grobla, 65-K Kędzierzyn-Koźle, 68-M Poznań, 70-K Zgierz, 55-M Tychy. Wszystkie osoby miały choroby współistniejące.

➡️ Liczba zakażonych koronawirusem: 4️⃣6️⃣ 8️⃣9️⃣4️⃣/1 731 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 18 osób, 2466 poddane jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 387 osób.

Aktualnie z potwierdzonym COVID-19 hospitalizowanych jest 98 osób.

Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 1352 przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 805 osóbwyzdrowiało. Odnotowano 62 zgony.

Z przykrością informujemy, że dnia 30 lipca br. zmarła pacjentka w Szpitalu w Przemyślu (mieszkanka miasta Przemyśla). Bezpośrednią przyczyną zgonu nie był COVID-19 ( nie będzie on wykazywany przez Ministerstwo Zdrowia).

Kolejne 6 osób które wyzdrowiały to 4 mieszkańców powiatu przeworskiego oraz po jednej osobie z powiatu jarosławskiego i leżajskiego.

Nowych 23 potwierdzone przypadki to:

  • 7 osób z powiatu jarosławskiego (czterech mężczyzn i trzy kobiety)
  • 7 osób z powiatu przemyskiego (dwóch mężczyzn i pięć kobiet)
  • 3 osoby z miasta Przemyśla (kobiety)
  • 2 osoby z powiatu przeworskiego (mężczyzna i kobieta)
  • 1 osoba z powiatu ropczycko-sędziszowskiego (kobieta)
  • 1 osoba z miasta Rzeszowa (kobieta)
  • 2 osoby z powiatu stalowowolskiego (mężczyźni)

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.