Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

76. ROCZNICA AKCJI „BURZA” I BITWY NA KAŁUŻÓWCE ️

„Ze względu na pandemię koronawirusa uroczystości rocznicowe akcji „Burza” i bitwy na Kałużówce będą miały skromną oprawę i ograniczony przebieg. Zapraszamy 22 i 23 sierpnia na nabożeństwa w intencji bohaterów Zgrupowań 5. Pułku Strzelców Konnych AK oraz w intencji bohaterów bitwy na Kałużówce” – informują organizatorzy uroczystości

Program uroczystości:

22.08.2020 | godz. 18:00 | Kościół w Dobrkowie | Msza święta
23.08.2020 | godz. 16:00 | Kałużówka | Msza święta / złożenie kwiatów

Przeczytaj także:

https://ziemiadebicka.pl/oddali-hold-bohaterom-na-polanie-kaluzowka-fotoreportaz/

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.