Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Blisko 3 miliony złotych na budowę części sportowej Zespołu Szkół Specjalnych w Dębicy

„Znamy kolejne rozstrzygnięcia w ramach Programu rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej – Sportowa Polska, edycja 2020. Na tym etapie dofinansowanych zostanie 29 inwestycji na łączną kwotę 39 513 000 złotych. Środki planowane do przyznania w ramach umów podpisanych w edycji 2020 to ponad 200 milionów złotych! – czytamy na stronach Ministerstwa Sportu.

„Ministerstwo Sportu pozytywnie zaopiniowało nasz wniosek do programu „Sportowa Polska” i blisko TRZY MILIONY ZŁOTYCH niebawem trafi na konto Starostwa Powiatowego w Dębicy. Wielka radość i ogromne podziękowania dla Pana Ministra Jacka Osucha, który niedawno gościł w naszym powiecie i odwiedził, tę niezwykle ważną dla naszej społeczności inwestycję” – pisze na swoim FB Piotr Chęciek, starosta powiatu dębickiego.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.