Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Dziś rano wyruszyła XXXVIII Piesza Pielgrzymka Tarnowska

Dziś rano z Placu Katedralnego wyruszyły cztery grupy Pielgrzymki Tarnowskiej (źródło: Profil FB PPT)

” Tak czy siak, ruszamy. Duchowo czy fizycznie – bądźmy razem. Bóg działa wszędzie, wystarczy, że otworzysz mu swoje serce. Daj się zaprosić do nawrócenia.A dzisiaj na pielgrzymi szlak wyruszają grupy od 1 do 4. Nasze duchowe i fizyczne wędrowanie rozpocznie się Mszą świętą w tarnowskiej katedrze o godzinie 7:30. To będzie też stała godzina naszych spotkań przy eucharystycznym stole aż do ósmego dnia włącznie.

W pierwszym dniu Eucharystii będzie przewodniczył pasterz naszej diecezji ks. bp Andrzej Jeż.Następnie pielgrzymi około godziny 9:30 wyruszą z Placu Katedralnego, kierując się w stronę ulicy Klikowskiej. Będzie to inna trasa niż co roku, ze względu na przebudowę mostu w Ostrowie.

Z Tarnowa pątnicy skierują się do Zabawy przez Białą, Łęg Tarnowski, Niedomice i Biskupice Radłowskie. Dzień zakończymy natomiast wspólnym apelem wszystkich czterech grup. Po jego zakończeniu pielgrzymi wrócą autokarami do domu. ” – informują organizatorzy tegorocznej Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej.

Zobacz film z wyjścia pielgrzymów z Tarnowa

https://www.facebook.com/pieszapielgrzymkatarnowska/videos/302045620854856

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.