Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Dzisiaj otwarcie Parku Linowego w Pustkowie -Osiedlu. Dziś i jutro wstęp bezpłatny

Dzisiaj, 1 sierpnia o godzinie 14:00 odbędzie się oficjalne otwarcie Parku Linowego w Pustkowie-Osiedlu.

W Parku Linowym będzie można skorzystać z 2 tras o różnym stopniu trudności.

  1. Trasa dziecięca ( zielona ) – przeznaczona głównie dla dzieci, ale mogą z niej korzystać również osoby dorosłe. Trasa składa się z 17 przeszkód tj.: wejście po pochylni, pajęczyna, kropki, kreski ,makarony, most z sieci, kacza kładka, beczka, bieg przez płotki, linki V, skok indiański, drabiny, kładki półkola, tyrolka, sanki, belki V, platformy, zjeżdżalnia.
  1. Trasa standard ( niebieska ) – przeznaczona dla młodzieży i dorosłych, ale mogą z niej korzystać również dzieci. Trasa składa się z 17 przeszkód nieco trudniejszych od tych na trasie dziecięcej tj.: ścianka wspinaczkowa, linowa kładka, most birmański, tunel z sieci, linoskoczek, poziome iksy, tyrolka, trapezy zygzak, dna, opony, huśtawka, obręcze i belki, trapezy, siatka U, trawers po sieci, zejście po palu.
  1. Trasa szkoleniowa – jest to naziemne stanowisko do odbycia szkolenia oraz przeprowadzenia ćwiczeń z obsługi sprzętu asekuracyjnego.

Godziny otwarcia Parku Linowego w Pustkowie-Osiedlu :

  1. W dniach 1-2 sierpnia 2020 r. – w godz. 14:00 – 19:00 – wejście bezpłatne
  1. Poniedziałki – nieczynne
  1. Wtorek – Niedziela – w godz. 14:30 – 18:30 – ( ostatnie wejście o godz. 18:00 ) – do połowy sierpnia wstęp bezpłatny

* Każda osoba korzystająca z Parku Linowego zobowiązana jest do bezwzględnego zapoznania się z Regulaminem Parku Linowego, jego przestrzeganiem oraz stosowania się do wszystkich poleceń wydawanych przez obsługę Parku Linowego w szczególności : Instruktorów oraz Ratowników.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.