Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Koronawirus: wciąż wysoki poziom zakażeń

Mamy 551 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia #koronawirus z województw:
śląskiego (128),
małopolskiego (71),
łódzkiego (51),
mazowieckiego (50),
wielkopolskiego (38),
kujawsko-pomorskiego (34),
warmińsko-mazurskiego (32),
pomorskiego (30),
dolnośląskiego (27),
zachodniopomorskiego (26),
opolskiego (20),
podkarpackiego (16),
świętokrzyskiego (11),
lubelskiego (8),
podlaskiego (7),
lubuskiego (2).

❗ Z przykrością informujemy o śmierci 12 osób zakażonych koronawirusem (wiek-płeć, miejsce zgonu): 85-K Elbląg, 79-M Łańcut, 64-M Zgierz, 93-M Łódź, 76-M Wrocław, 66-K Gdańsk, 74-M Żory, 62-M Racibórz, 69-K Białystok, 75-K Warszawa, 62-M, 56-M Poznań. Większość osób miała choroby współistniejące.

➡️ Liczba zakażonych koronawirusem: 5️⃣2️⃣ 9️⃣6️⃣1️⃣/1 821 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 27 osób, 3655 poddane jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 552 osoby.
Aktualnie z potwierdzonym COVID-19 hospitalizowanych jest 112 osób.
Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 1660 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 924 osoby wyzdrowiało. Odnotowano 72 zgony.
Z przykrością informujemy, że w dniu 10 sierpnia br. zmarł pacjent w Centrum Medycznym Szpital w Łańcucie (mieszkaniec miasta Przemyśla).
Kolejne 34 osoby, które wyzdrowiały to 16 mieszkańców powiatu jarosławskiego, po 4 mieszkańców powiatu mieleckiego i przeworskiego, 3 osoby z powiatu niżańskiego, po 2 osoby z miasta Rzeszowa i Przemyśla oraz po jednej osobie z powiatów łańcuckiego, ropczycko-sędziszowskiego i miasta Tarnobrzeg.

Nowych 16 potwierdzonych przypadków to:
• 1 osoba powiat jarosławski (mężczyzna)
• 3 osoby powiat przemyski (kobiety)
• 8 osób miasto Rzeszów (pięciu mężczyzn i trzy kobiety)
• 4 osoby powiat rzeszowski (trzech mężczyzn i kobieta)

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.