Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Kraj. 37-latek zgłosił na Policję, że zastrzelił brata

W miniony piątek 37 – letni mężczyzna zgłosił, że zastrzelił swojego brata. Mundurowi z Kraśnika natychmiast pojechali pod wskazany adres będąc przygotowanym na najgorsze. Tymczasem na miejscu zastali 4 osoby, w tym zaskoczoną matkę zgłaszającego. Prawdziwe zdziwienie policjantów wzbudził jednak widok mężczyzny który miał nie żyć, gdy w trakcie interwencji przyjechał na rowerze.


Piątkowy wieczór dla jednego z patroli kraśnickiej policji, rozpoczął się od pilnej interwencji. Do dyżurnego kraśnickiej jednostki wpłynęło zawiadomienie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego, gdzie 37 letni mężczyzna zgłosił, że zastrzelił swojego brata. Postrzelony miał już wg niego nie wykazywać żadnych czynności życiowych i leżeć za stodołą. Sam zgłaszający oznajmił, że jest nietrzeźwy, czeka na piętrze w domu i że bardzo żałuje tego co zrobił. Został poinstruowany przez operatora numeru alarmowego, iż ma czekać na przyjazd policji.

Policjanci używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych pilnie pojechali na wskazaną posesję. Byli tam dwaj mężczyźni, oraz dwie kobiety w tym matkę zgłaszającego, która zaskoczona powiedziała, że jej drugi syn od rana jest w pracy. Jeszcze większe zdziwienie policjantów wzbudził jednak widok mężczyzny który miał nie żyć, gdy w trakcie interwencji przyjechał na rowerze.

Zgłaszający wyjaśnił, że od godzin porannych spożywał alkohol i zadzwonił pod numer alarmowy, ponieważ nie widział brata od rana. 37 latek został poinformowany o skierowaniu przeciwko niemu wniosku o ukaranie do sądu, za wywołanie fałszywego alarmu.

To już kolejny w tym tygodniu przypadek gdzie fałszywe zgłoszenie wymusza na służbach wykonanie zbędnych czynności.

P.C.

Źródło: Lubelska Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.