Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Kraj. Gang Olsena by tego nie wymyślił. Wiózł skradzione rzeczy ukradzioną wcześniej taczką

Policjanci z Komisariatu Policji w Łapach zatrzymali podejrzanego o kradzież sprzętu ogrodowego i budowlanego. 39-latek wpadł w ręce mundurowych tuż po kradzieży, gdy wiózł skradzioną taczką przedmioty pochodzące z kradzieży. Podejrzany jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzuty.

Policjanci z Komisariatu Policji w Łapach zatrzymali podejrzanego o kradzież. Do zdarzenia doszło w sobotę po północy w Łapach. Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku otrzymał zgłoszenie o kradzieży na jednej z posesji pod nieobecność właścicieli. Zgłaszający podał rysopis podejrzanego i kierunek w którym mógł się oddalić.

Na miejsce od razu pojechali policjanci z Łap. W trakcie dojazdu, mundurowi zauważyli mężczyznę wiozącego taczką różne przedmioty. Odpowiadał on rysopisowi podanemu przez zgłaszającego. Jak ustalili policjanci, 39-latek chwilę wcześniej wtargnął na prywatną posesję, a następnie ukradł sprzęt ogrodowy oraz budowlany. Pokrzywdzony oszacował straty na łączną kwotę 700 złotych. Skradzione przedmioty wróciły już do prawowitego właściciela. Podczas przeszukania, mundurowi znaleźli przy 39-latku niewielką ilość amfetaminy i marihuany. Mężczyzna został zatrzymany i jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzuty kradzieży i posiadania środków odurzających.

Zgodnie z Kodeksem Karnym za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności, a za posiadanie środków odurzających kara do 3 lat.

Źródło: Policja Białystok

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.