Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Kraj. Pijany maszynista kierował „lokomotywą” !

W ręce sławkowskich stróżów prawa wpadł 59-letni maszynista, który mając prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie prowadził lokomotywę na terenie terminala przeładunkowego. Informację z podejrzeniami o nietrzeźwym pracowniku, przekazał policjantom przełożony nadzorujący pracę mężczyzny.

Poza dyscyplinarnym zwolnieniem z pracy, 59-latkowi grozi teraz także kara do 2 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło na terenie Sławkowa. Do pracujących w tamtejszym komisariacie stróżów prawa dotarła informacja o maszyniście, obsługującym na terenie terminala przeładunkowego spalinową lokomotywę.

W takcie rozmowy, przełożony 69-latka zwrócił uwagę na bardzo wulgarne zachowanie pracownika, które mogło świadczyć, iż znajduje się on pod wpływem alkoholu. Przybyli na miejsce policjanci sprawdzili trzeźwość mężczyzny. Jak wykazało badanie, w jego organizmie znajdowało się prawie 1,5 promila alkoholu. Dalszym losem nietrzeźwego maszynisty zajmie się teraz sąd i prokurator. Grożą mu 2 lata więzienia.

Źródło: Śląska Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.