Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Kraj. Wnuczek pobił babcię, bo wylała mu piwo. 81-letnia staruszka trafiła do szpitala

Lubartowscy policjanci zatrzymali 23-latka, który pobił swoją babcię. 81-latka na skutek doznanych obrażeń ciała trafiła do szpitala. 23-latek tłumaczył policjantom, że zdenerwował się, bo wylała mu piwo.

Wczoraj po godzinie 20 dyżurny KPP w Lubartowie otrzymał, zgłoszenie z którego wynikało, że na terenie gm. Abramów wnuk pobił swoją babcię. Policjanci po przyjeździe na miejsce zastali załogę karetki pogotowia, która udzielała pomocy pokrzywdzonej 81-latce. Z uwagi na obrażenia niezbędna okazał się jej hospitalizacja.


23-letni wnuk pokrzywdzonej przyznał się do pobicia. Powodem jego zachowania miał być fakt, że wylała mu piwo. W chwili zatrzymania miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie. Teraz trzeźwieje w policyjnym areszcie.

RD

Źródło: Lubelska Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.