Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

„Kwiatek” ogłosił listy zakwalifikowanych do klas pierwszych. Chętnych było jak zawsze więcej niż miejsc

Od dzisiaj 12 sierpnia na stronie „Kwiatka” można sprawdzić listę uczniów zakwalifikowanych do edukacji w tej placówce. Chętnych do nauki w popularnym „Kwiatku” było jak zawsze więcej niż miejsc.

„Na nadchodzący rok szkolny 2020/2021 zrobiliśmy nabór łącznie do sześciu klas: do trzech klas liceum ogólnokształcącego i do trzech klas techniku. Mieliśmy więcej kandydatów niż miejsc. Wszystkie kierunki były oblegane, zwłaszcza klasa matematyczno- informatyczna i biologiczno – chemiczna w LO i jak zwykle technik informatyk. Zrobiliśmy bardzo dobry nabór” – mówi Joanna Dymitrowska, dyrektor Zespołu Szkół nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Dębicy.

Do liceum ogólnokształcącego na 90 miejsc było 119 chętnych z pierwszego wyboru.W technikum na 90 miejsc było 154 z pierwszego wyboru.

Uczniowie zakwalifikowani, którzy chcą podjąć naukę w „Kwiatku” potwierdzają wolę  składając oryginał świadectwa ukończenia szkoły podstawowej i oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu w dniach

13  sierpnia (czwartek) od godziny 800

do 18 sierpnia (wtorek) do godziny 1500

Równocześnie należy złożyć 2 podpisane fotografie.

Niezłożenie oryginałów świadectwa i zaświadczenia jest równoznaczne z rezygnacją z przyjęcia do danej klasy. Kandydaci, którzy nie dopełnią tego obowiązku we wskazanym terminie zostaną wykreśleni z list przyjętych.

Listę zakwalifikowanych można zobaczyć TUTAJ

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.