Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Parafia Straszęcin. Wyniki testów będą znane w środę. Msze odbywają się normalnie.

Obecnie trzech księży przebywa na kwarantannie. Fot. Parafia Straszęcin

Na oficjalnej stronie parafii pojawiła się infomacja dotycząca kapłanów przebywających na kwarantannie.

Księża czują się dobrze, żaden z nich nie ma objawów wskazujących, aby mogli być zakażeni.

„Informujemy, że księża znajdujący się obecnie na plebanii w Straszęcinie zostali objęci kwarantanną, ponieważ jeden z księży miał kontakt z osobą zarażoną. Jednocześnie informujemy że zgodnie z decyzją sanepidu Parafia działa normalnie obsługiwana przez Księży z zewnątrz.

Prosimy o stosowanie się do przepisów i modlitwę. Ufamy, że po przeprowadzonych dzisiaj i jutro testach od środy nie będzie konieczna kwarantanna.

Do tej pory u żadnego z 3 księży nie stwierdzono koronawirusa i żaden nie ma objawów na to wskazujących. ” – czytamy na stronie internetowej parafii w Straszęcinie.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.