Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Region. Kobieta nabiła się na metalowe ogrodzenie. Z pomocą pośpieszyli strażacy

Ranną kobietę uwolnili strażacy (Fot. OSP Hermanowa)

Do niecodziennego wypadku doszło wczoraj w Hermanowej niedaleko Rzeszowa. Tak to zdarzenie opisują na swoim profilu strażacy z OSP Hermanowa, którzy pośpieszyli z pomocą.

„Dziś w godzinach popołudniowych zostajemy zadysponowani do zdarzenia. Otrzymaliśmy informację o osobie nabitej na ogrodzenie. Wyjeżdża pełny skład samochodem GBA-Rt Volvo FL. Na miejscu zastajemy osobę, której noga przebita była ogrodzeniowym prętem. Zadaniem strażaków było udzielenie pierwszej pomocy osobie poszkodowanej, wycięcie części ogrodzenia za pomocą narzędzi hydraulicznych oraz przekazanie załodze karetki pogotowia.” – piszą strażacy z Hermanowej.

Ranną kobietę strażacy przekazali załodze karetki pogotowie (fot. OSP Hermanowa)

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.