Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Rzecznik Prasowy Firmy Oponiarskiej:”Potwierdzam, że mamy jeden przypadek zarażenia coronawirusem wśród pracowników”

Paweł Jezierski, rzecznik prasowy Firmy Oponiarskiej potwierdził, że wśród pracowników firmy jest potwierdzony jeden przypadek zakażenia koronawirusem.

-Mamy przypadek zakażenia koronawirusem u jednego z pracowników. Ściśle współpracujemy z SANEPID-em w tej sytuacji. Wkrótce wydamy oficjalne oświadczenie w tej sprawie – powiedział w rozmowie z nami Paweł Jezierski z Firmy Oponiarskiej.

Oświadczenie Firmy zamieścimy zaraz po jej otrzymaniu na nnaszego maila.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.